Od Bacha do Offenbacha

eugeniusz_na-stroneW związku ze 113 rocznicą urodzin Eugeniusza Wodiczki oraz 5-leciem istnienia Izby Muzealnej Wodiczków w Wołominie Fundacja ODA ma zaszczyt zaprosić na specjalny wieczór poświęcony obu tym rocznicom. W programie wieczoru między innymi:
– koncert „Od Bacha do Offenbacha” – wystąpi Warszawski Duet Akordeonowy z muzycznymi przebojami w akordeonowych aranżacjach. W programie utwory Bacha, Chaczaturiana, Gershwina, Piazzolli i innych kompozytorów. Koncert poprowadzi Bogusława Szostak-Klubińska;
– wspomnienie o Eugeniuszu Wodiczce w 113 rocznicę jego urodzin;
logo-starosty_sepia-na-dole– projekcja filmu prezentującego zasoby archiwalne Izby Muzealnej Wodiczków – film został sfinansowany w wysokości 7 000 zł przez Powiat Wołomiński w ramach „Konkursu na wspieranie projektów mających na celu promocję dziedzictwa historycznego i kulturowego powiatu wołomińskiego”. Film został zrealizowany przez Fundację ODA.

wolomin_sepia-na-doleWieczór muzyczny „Od Bacha do Offenbacha” jest częścią projektu realizowanego przez Fundację ODA pt. „Prowadzenie działań wspierających edukację kulturalną oraz popularyzację dziedzictwa historycznego Wołomina” wspieranego przez Gminę Wołomin.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w sobotę 24 września o godzinie 18:00. Relacja

Dodano 14.09.2016 r.