Realizujemy kolejne projekty

logo-starosty_sepia-na-doleW dniu 10 kwietnia podpisaliśmy Umowę nr 158.2018 z Powiatem Wołomińskim na realizację projektu pod tytułem: „Podwieczorki muzyczne dla dzieci” w ramach zadania „Kultura i ochrona dziedzictwa narodowego”. Na Podwieczorki muzyczne zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wraz z opiekunami. Spotkania te rozbudzą wrażliwości muzyczną i zamiłowanie do muzyki klasycznej wśród najmłodszych. Dzieci uczestniczące w Podwieczorkach poznają utwory muzyczne wybitnych klasyków muzyki poważnej, poznają ich życiorysy. Spotkania będą prowadzone przez zawodowych muzyków, pedagogów i animatorów, którzy zapoznają dzieci z dźwiękami różnych instrumentów muzycznych. Wychowawczy charakter podwieczorkowych spotkań polega również na spędzaniu czasu z rodzicami, którzy są włączani do wspólnej zabawy.
Zapraszamy Państwa do śledzenia naszych stron internetowych: www.fundacjaoda.pl i www.facebook.com/FundacjaODA, na których będziemy umieszczać informacje o termianch Podwieczorków muzycznych dla dzieci.