Konferencja naukowa „Jak być osobą przedsiębiorczą w Polsce?”

ProgramFundacja ODA wspólnie z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica w Wołominie organizuje konferencję naukową pt. „Jak być osobą przedsiębiorczą w Polsce?”. Swoje referaty wygłoszą pracownicy naukowi Wydziały Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz z Interdyscyplinarnych Humanistycznych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie jest poprzedzone XI Powiatowym Konkursem Wiedzy z Przedsiębiorczości „e-Powiat”, którego wyniki zostaną ogłoszone na początku Konferencji. Podczas konferencji uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych przedstawią wyniki projektu badawczego – analizę potencjału przedsiębiorczego uczniów ZSE im. St. Staszica. Patronat merytoryczny objął Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, patronat honorowy – Burmistrz Wołomina i Starosta Wołomiński, patronat medialny – tygodnik „Wieści Podwarszawskie”.

Konferencja odbędzie się w Zespole Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica w Wołominie przy Al. Armii Krajowej 38 w dniu 23 listopada 2017 r. o godzinie 11:00. Osoby zainteresowane tematyką Konferencji serdecznie zapraszamy. Relacja

Dodano 21.11. 2017 r.