Warsztaty tworzenia świec

20161012_18424220161013_115135W najbliższy wtorek odbędą się w Izbie Muzealnej Wodiczków warsztaty tworzenia świec. Mimo szerokiego wyboru świec zapachowych w sklepach, czasami trudno znaleźć coś, co nam odpowiada. Tworząc świecę samodzielnie decydujemy o jej wyglądzie i zapachu – możemy nadać jej kolor, wybrać ulubiony zapach, możemy również wybrać formę, która nada kształt takiej świecy.

Na warsztatach zapewniamy:
– materiały, narzędzia oraz dodatki do wytwarzania świec,
– praktyczne nabycie umiejętności tworzenia świec,
– serwis kawowy.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest wcześniejsze potwierdzenie obecności. Można to zrobić telefonicznie – 606 37 22 04 – lub mailem – oda@fundacjaoda.pl.

Serdecznie zapraszamy we wtorek 21.11. 2017 r. o godzinie 18:00. Wstęp wolny. Relacja.

wolomin_sepia-na-doleWydarzenie jest realizowane przez Fundację ODA w ramach projektu „Prowadzenie działań wspierających edukację kulturalną oraz popularyzację dziedzictwa historycznego Wołomina” wspieranego przez Urząd Miejski w Wołominie.

Dodano 20.11.2017 r.