
W niedzielę 3 września w Izbie Muzealnej Wodiczków odbędzie kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek muzyczny dla dzieci”. Spotkanie poprowadzi Małgorzata Chmielewska, a wystąpi Duet Grazioso w składzie Anna Kornacka, fortepian, oraz Beata Kierzkowska, flet. Dzieci nauczą się również kolejnego tańca – walca wiedeńskiego.
Serdecznie zapraszamy w niedzielę 3 września 2017 r. o godzinie 16:30. Wstęp wolny. Relacja
Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Niestandardowe działania mające na celu upamiętnianie świąt narodowych, postaci historycznych szczególnie związanych z ziemiami powiatu wołomińskiego” finansowanego przez Starostwo Wołomińskie.
Dodano 27.08.2017 r.
