Realizujemy projekty

logo-starosty_sepia-na-doleMiło nam poinformować, że 28 marca br. podpisaliśmy umowę nr 133.2017 z Powiatem Wołomińskim na realizację projektu pod tytułem „Niestandardowe działania mające na celu upamiętnianie świąt narodowych, postaci historycznych szczególnie związanych z ziemiami powiatu wołomińskiego” realizowanego w ramach zadania „Kultura i ochrona dziedzictwa narodowego”. Projekt obejmuje organizację różnych wydarzeń promujących dziedzictwo kulturowe Wołomina i osiągnięcia jego mieszkańców. W ramach tego projektu będziemy zapraszać Państwa na wieczory muzyczne, podwieczorki muzyczne dla dzieci i lekcje muzealne. O zaplanowanych wydarzeniach będziemy informować na naszych stronach internetowych: www.fundacjaoda.plwww.facebook.com/FundacjaODA.

Dodano 30.03.2017 r.