Wieczór muzyczny – Już w sadach dojrzewa…

W najbliższą sobotę w Izbie Muzezalnej Wodiczków w Wołominie odbędzie się gościnny koncert Klasy Kameralistyki Wokalnej z Miejskiej Szkoły Artystycznej im. Konstantego R. Domagały w Mińsku Mazowieckim.

W programie koncertu znajdą się przeboje dawne i współczesne, utwory polskie, włoskie i angielskie.

Wybrane kompozycje przedstawią uczennice: Emilia Sołtys, Dominika Urbanek, Laura Trzaskowska, Zuzanna Mrowiec i Natalia Laskowska-Macios. Akompaniament na fortepianie zapewni Anna Kornacka . Przygotowanie spektaklu i prowadzenie Paweł Hruszwicki .

Serdecznie zapraszamy w sobotę 14 września 2024 o godzinie 17:00. Wstęp wolny.

Dodano 07.09.2024 r.

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.