Wołomin With Love – wieczór muzyczny

LogoW ramach obchodów 10-lecia istnienia Izby Muzealnej Wodiczków odbył się koncert pt. „Wołomin With Love”. Głównym celem Fundacji ODA zawsze była popularyzacja dokonań zawodowych i społecznych rodziny Wodiczków, a poprzez to również promocja Wołomina. Podczas koncertu zaprezentowaliśmy gościom piosenki o Wołominie, dla których tło stanowiły filmy wideo i zdjęcia naszego miasta. Realizacja videoclipów była możliwa dzięki dofinansowaniu Gminy Wolomin w ramach projektu „Prowadzenie działań wspierających edukację kulturalną oraz popularyzację dziedzictwa historycznego Wołomina”. Ryszard Matusiewicz, autor tekstów i muzyki wszystkich utworow zaprezentowanych podczas koncertu inspirował się skojarzeniami gości Izby Muzealnej Wodiczków na temat Wołomina oraz projektami realizowanymi przez Fundację ODA. Tak powstały następujące utwory: „Wołomin With Love”, „Stacja Wołomin”, „Deszczowa piosenka”, „Twoja i moja historia”, „Magnolie”„A w tej Izbie”.

Wieczór był znakomitą okazją do podsumowania dotychczasowej działalności Izby i możliwością złożeznia wyrazów wdzięczności i podziękowania za ogromne zaangażowanie i wieloletnie wsparcie wszystkim wiernym Izbie darczyńcom, instytucjom samorządowym, wolontariuszom i całemu zespołowi fundacyjnemu. Fotorelacja

Dodano 03.10.2021 r.