Realizujemy projekty

wolomin_sepia-na-doleMiło nam poinformować, że 26 marca br. podpisaliśmy umowę nr 194/WPS/31/2018 z Gminą Wołomin na realizację projektu pod tytułem „Prowadzenie działań wspierających edukację kulturalną oraz popularyzację dziedzictwa historycznego Wołomina” realizowanego w ramach zadania „Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”. Projekt obejmuje realizację różnych wydarzeń promujących dziedzictwo kulturowe Wołomina i osiągnięcia jego mieszkańców. Już teraz zapraszamy Państwa do śledzenia naszych stron internetowych: www.fundacjaoda.pl i www.facebook.com/FundacjaODA. Będziemy na nich umieszczać zaproszenia na wieczory muzyczne, podwieczorki muzyczne dla dzieci, spotkania z cyklu „Podróże Wołominiaków”, warsztaty artystyczne, lekcje muzealne, konferencje naukowe i wystawy.

Dodano 03.04.2018 r.