Warsztaty carvingowe

jablkoW najbliższą sobotę 17 października o godz. 10.00 w siedzibie Fundacji przy Al. Armii Krajowej 43 odbędą się warsztaty carvingu, czyli rzeźbienia w owocach i warzywach. Poprowadzi je pani Dorota Gastoł, nauczycielka z Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych w Radzyminie. Carving to sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach wywodząca się z Dalekiego Wschodu. Najpopularniejszymi owocami i warzywami używanymi w carvingu są arbuzy, melony, dynie, papaje, ananasy, rzodkiewki, buraki, selery, marchewki. Najczęściej tworzy się motywy roślinne, czasem zwierzęce. Popularne są także dodatkowe ozdoby w postaci liści lub gałązek.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagane jest wcześniejsze potwierdzenie obecności. Można to zrobić telefonicznie – 601 281 581 – lub mailem – oda@fundacjaoda.pl. Więcej…

Dodano 14.10.2015 r.